DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV Kamu Alımı! 19 Yaşlı Bakım, Hasta Bakım v.b. Personel Alınıyor

SYDV Kamu Alımı! 19 Yaşlı Bakım, Hasta Bakım v.b. Personel Alınıyor

2019 Haziran SYDV başkanlıkları İŞKUR kurum dışı kamu alım ilanları ile 19 kamu personeli alımı yapıyor. SYDV personel alımları hangi iller yapılıyor? Alım şartları neler?

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:30
SYDV Kamu Alımı! 19 Yaşlı Bakım, Hasta Bakım v.b. Personel Alınıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye geneli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyesine İŞKUR kurum dışı kamu personel alım ilanları ile temizlik işçisi, yaşlı bakım personeli, hasta bakım personeli, işçi alımları yapılıyor.

Ordu Kabataş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına 4 kişi temizlik işçisi alımı yapılacak. Alım şartlarında adayların 18 ile50 yaş aralığında olması, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak yada askerlikle ilişkisi bulunmamak şartları bulunmaktadır. Başvurmak isteyen adayların 28 Haziran 2019 tarihine kadar Kabataş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına başvurması gerekmektedir. Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıkayınız.

İzmir Buca SYDV bünyesine 1 kişi işçi alımında adayların en az 1 yıl tecrübeli olması, yüksekokul mezunu olması, 20 ve 25 yaş aralığında bulunması, B sınıfı ehliyet sahibi olması ve bayan olması şartları bulunmaktadır. Başvurmak isteyen adayların 25 Haziran 2019 tarihine kadar Buca SYDV müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Eskişehir Beylikova SYDV ye 3 kişi hasta bakım personel ve yaşlı bakım personeli alınacak. Alınacak işçiler 6 süreli geçici işçi alımı olarak yapılacak. Alınacak personeller vakfın evde bakım projesinde görevlendirilecektir. Alınacak personelin Adli sicil kaydı belgesi, sürücü belgesi, askerlik durum belgesi, sağlık raporu olması gerekmektedir. Adayların 28 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını Beylikova Hükümet Konağına yapılması gerekmektedir. İlanın ayrıntısını incelemek için tıklayınız.

Aydın Bozdoğan SYDV bünyesine geçici olarak çalıştırılacak 1 kişi işçi alımı Betebet yapılacak alınacak personel 25 ile 45 yaş aralığında olması gerekmektedir. Adayların başvurularını 25 Haziran 2019 tarihine kadar Çarşı Mah. Yazıkent Caddesi. Belediye hal pasajı no: 6 adresinde SYDV müdürlüğüne yapmaları gerekmektedir. Bozdoğan SYDV personel alım ilanını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

İzmir Karşıyaka SYDV bünyesine 4 kişi kamu işçi alımı yapılacak. Alınacak personellerin En az altı aydır Karşıyaka ilçesi sınırlarında ikamet ediyor olması, adli sicil kaydı olmaması, SYDV yardım alabilme kriterini taşıması ve vakıfta kayıtlı bulunması gerekmektedir. Başvurmak isteyen kişilerin 25 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını Karşıyaka SYDV başkanlığına yapılması gerekmektedir. Ayrıntılı olarak sydv personel alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Kırıkkale Bahşılı SYDV bünyesine 2 kişi geçici temizlik işçisi alınacak. Alınacak personelin 18 yaşından büyük olması  ve bayan olması, yaşlı bakım ve temizlik sertifikasına sahip olması, bahşılı ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Adayların 24 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını Bahşılı SYDV başkanlığına yapması gerekmektedir. Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Kırşehir Akpınar SYDV bünyesine 4 kişi Yaşlı bakım ve temizlik görevlisi alımı yapılıyor. Alınacak personellerin son altı aydır Akpınar ilçesinde ikamet ediyor olması, bayan olması, 20 ile 45 yaş aralığında olması, hasta ve yaşlı refakatçisi sertifikası olması gerekmektedir.  Adayların 02 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını Akpınar SYDV müdürüne yapmaları gerekmektedir. İlanı ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP