DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sürekli İşçi Alımı İlanları Yayınlandı!

Sürekli İşçi Alımı İlanları Yayınlandı!

Sürekli işçi alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan resmi duyurular ile Kütahya belediyesi bünyesine sınavsız 20 asfalt işçisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
28 Şubat 2022 10:01
Sürekli İşçi Alımı İlanları Yayınlandı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sürekli İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

Sürekli işçi alımı yapılması için açıklanmış olan iş ilanları ile beraber Kütahya belediyesi başkanlığı birimleri içinde çalıştırılmak üzere sınavsız olarak 20 kişi asfalt alımı gerçekleştirilecek.

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Sürekli işçi alımı iş ilanları için çalışmak isteyen adayların en az 20 ile 50 yaş arasında olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle işten çıkarılmış olmaması gerekiyor.

Kütahya belediyesi işçi alımı için görev almak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması gerekiyor.

Kamu işçi alımı ilanı için tüm vatandaşların istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlaması gerekiyor.

Belediye personel alımı için başvuru işlemlerinde bulunacakların tüm bu işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve kullanılan mal ve malzemelere azami özen göstermesi gerekiyor.

Kütahya Belediyesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Belediye personel alımı iş ilanları başvurusu 1.03.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan kurumun internet sitesi üzerinden online başvuru yapması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İzmir Belediyesi İzenerji Daimi İşçi Alımı

kutahya.bel.tr

 

Sürekli İşçi Alımı

Sürekli İşçi Alımı ilan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP