DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sınavsız ve KPSS’siz Kamu Şoför Alımı

Sınavsız ve KPSS’siz Kamu Şoför Alımı

Kamu şoför alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İzmir İzenerji bünyesinde çalıştırılmak üzere sınavsız ve KPSS'siz şoför alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
30 Mayıs 2022 12:48
Sınavsız ve KPSS’siz Kamu Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Şoför İzmir Belediyesi Alımı Duyurusu

Kamu şoför alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile İzmir İzenerji birimleri içinde çalıştırılmak üzere sınavsız ve KPSS’siz şoför alımı yapılacağı bildirildi.

Kamu Şoför Alımı İzenerji Başvuru Şartları

İzmir belediyesi personel alımı için yayınlanmış alımlar için iş başvurusu yapacak kişilerin asli kusurlu olarak ölümlü kazası yapmamış olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.

İzenerji işçi alımı dahilinde bildirilen duyurular için görev yapmak isteyenlerin yaralanmalı trafik kazası yapmamış olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve en az ilköğretim mezunu olmaları gerekiyor.

Sürücü alımı için başvuru gerçekleştireceklerin adayların ileri seviye sürüş teknikleri konusunda bilgi sahibi olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve arıza durumlarında onarımı için gerekli işlemleri bilgilendirme yapması gerekmekte.

Belediye sürücü alımı için kişilerin aracı sürüş esnasında trafik kurallarına uygun olarak sürmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve ehliyetine madde kullanmı nedeni ile işlem yapılmamış olması gerekiyor.

 

Sınavsız ve KPSS'siz Kamu Şoför Alımı

Sınavsız ve KPSS’siz Kamu Şoför Alımı

Kamu Şoför Alımı Güncel Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 1.06.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP