DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sınavsız Güncel Belediye İşçi Alımı

Sınavsız Güncel Belediye İşçi Alımı

Belediye işçi alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, Eskişehir Odunpazarı belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere bahçe bakım elemanı alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
31 Mayıs 2022 11:05
Sınavsız Güncel Belediye İşçi Alımı
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye İşçi Alımı Odunpazarı Belediyesi Duyurusu

Belediye işçi alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile Eskişehir Odunpazarı belediyesi birimleri içinde çalıştırılmak üzere bahçe bakım elemanı alımı yapılacağı bildirildi.

Belediye İşçi Alımı Odunpazarı Belediyesi Başvuru Şartları

Odunpazarı belediyesi personel alımı için kişilerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve en az 18 yaşında olmaları gerekmekte.

Eskişehir kamu alımları duyurusu için iş başvurusu yapmak isteyenlerin açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve 45 yaşından büyük olmamaları gerekmekte.

Belediye kamu personeli alımı genelinde açıklanmış alımlar için başvuru yapacakların araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlaması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve bitki, toz ve koku ile ilgili alerjik durumlarının olmaması gerekiyor.

Odunpazarı belediyesi alımları için görev yapmak isteyenlerin görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak ve birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi gerekmekte.

 

Sınavsız Güncel Belediye İşçi Alımı

Sınavsız Güncel Belediye İşçi Alımı

Belediye İşçi Alımı Odunpazarı Belediyesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 03.06.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

[email protected]

kamupersonelialimi.net haberidir.

İlginizi Çekebilir:  Canik Belediyesi Güncel Kadrolu Tekniker Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP