DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Saraykent Belediyesi Sınavsız Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Saraykent Belediyesi Sınavsız Kadrolu Beden İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı duyurusu kapsamında açıklanmış bulunan güncel kamu personel alımı ile beraber Tekirdağ Saraykent belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere sınavsız kadrolu işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
20 Nisan 2022 15:17
Saraykent Belediyesi Sınavsız Kadrolu Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kadrolu Beden İşçisi Alımı 2022 Duyurusu

Beden işçisi alımı 2022 kapsamında Tekirdağ Saraykent belediyesi tarafından açıklanmış olan güncel kamu personeli alımı ile kurum içinde çalıştırılmak üzere sınavsız sürekli işçi alımı gerçekleştirilecek.

Kadrolu Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları

Beden işçisi alımı 2022 iş başvuru yapmak isteyenlerin en az ilkokul mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi gerekiyor.

Kadrolu işçi alımı için başvuru yapacak adayların görev tanımlarına uygun olarak birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması gerekiyor.

Belediye işçi alımı için görev yapmak isteyenlerin kullanılan mal ve malzemelere azami özen göstermesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapması gerekiyor.

Daimi işçi alımı için çalışmak isteyenlerin temizlik malzemelerinin ilgili uygun yerlerde ve yeterince kullanmak ve muhafazasını sağlaması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

 

Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı

 

Kadrolu Beden İşçisi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 24.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

[email protected]

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP