DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Milli Saraylar İdaresi kamu sürekli işçi alımı

Milli Saraylar İdaresi kamu sürekli işçi alımı

Resmi ilanlar kapsamında açıklanmış olan duyuru işlemlerinde Milli Saraylar İdaresi kamu sürekli işçi alımı yapacak. Tüm detaylar haberimizde verilmiştir...

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:55
Milli Saraylar İdaresi kamu sürekli işçi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu personel alımı yapılması için yayınlanmış olan duyurularda Milli Saraylar İdaresi kamu sürekli işçi alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı hak etmemiş olması gerekiyor.

Milli Saraylar İdaresi kamu sürekli işçi alımı başvuru şartları

Bu ilanda belirtilen esaslara uygun olmayan, posta, belgegeçer (faks) yolu veya şahsen müracaat şeklinde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir ve adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor

Müracaatların sona ermesinden sonra adayın başvuru bilgilerinde hangi nedenle olursa olsun kesinlikle değişiklik yapılmayacaktır ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Adaylar, Başkanlık tarafından ilan edilen sözleşmeli personel ve işçi pozisyonlarından yalnızca birine müracaatta bulunabilecektir ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Uygulamalı sınav, uygulamalı sınav ilanında belirtilen usulde gerçekleştirilir. Adaylar 100 tam puan üzerinden değerlendirilir ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Uygulamalı sınavda başarılı sayılmak için, komisyon başkanı ve üyelerinin yüz tam puan üzerinden verdikleri puanların aritmetik ortalamasının en az 60 (altmış) olması şarttır ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Uygulamalı sınav sonuçları Başkanlığımızın www.millisaraylar.gov.tr internet sitesinde ilan edilecek olup, adaylara yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır. ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Milli Saraylar İdaresi kamu sürekli işçi alımı duyuru bilgileri

MSİ personel alımı için son başvuru tarihi 24.12.2021 olarak açıklandı.

MSİ iş başvurusu için aşağıda bulunan site üzerinden işlem yapılması gerekiyor.

Başvuru için tıklayınız

Başvuru kılavuzunu incelemek için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP