DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamuya Ön Lisans Mezunu KPSS’siz Makine Teknikeri Alımı Yapılacak!

Kamuya Ön Lisans Mezunu KPSS’siz Makine Teknikeri Alımı Yapılacak!

Yayınlanan resmi iş ilanları bilgilerinde, Küçükçekmece belediyesi bünyesi içinde görevlendirilmek üzere ön lisans mezunu olan adaylar içinde KPSS'siz ve sınavsız olarak makine teknikeri alımı yapılacak.

ABONE OL
17 Şubat 2022 10:10
Kamuya Ön Lisans Mezunu KPSS’siz Makine Teknikeri Alımı Yapılacak!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Kurumuna KPSS’siz Makine Teknikeri Alımı Yapılacak

Resmi olarak duyurulan kamu ilanları ile beraber İstanbul Küçükçekmece belediyesi bünyesi içinde görevlendirilmek üzere KPSS’siz olarak ön lisans mezunu olan kişiler arasından makine teknikeri alımı yapılacak.

Kamu Makine Teknikeri Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamu tekniker alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan kişilerin dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Küçükçekmece belediyesi işçi alımı kapsamında görev almak isteyenlerin ön lisans mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve öğrenmeye açık, araştırmacı olmaları gerekiyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS 70 Puan İle Memur ve Personel Alımı Yapacak – Okumak İçin Tıklayın

Belediye tekniker alımı için çalışmak isteyenlerin Küçükçekmece ilçesi sınırları içinde ikamet ediyor olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve analitik düşünme yetkinliği güçlü olması gerekiyor.

Kitaş kuruluşu tarafından bildirilen alımlar için adayların teknik şartname oluşturma konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve analitik düşünce ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip olması gerekiyor.

 

Üniversiteye Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapılacak! – Okumak İçin Tıklayınız…

Ön Lisans Mezunu Tekniker Alımı Başvuru Bilgileri

Başvurular 19 Şubat 2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişlerinizi yollamanız gerekiyor.

[email protected]

 

Makine Teknikeri Alımı

Makine Teknikeri Alımı İlanları

 

#makineteknikeri #makineteknikerialimi #kamuteknikeralimi #botasmakineteknikerialimi #dhmimakineteknikerialimi #kpssmakineteknikerialimikacpuan #makineteknikerialimikpss #makineteknikerligialimpuanlari #tcddmakineteknikerialimi #aselsanmakineteknikerialimi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP