DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kütahya Belediyesi 70 Sınavsız Daimi İşçi Alımı

Kütahya Belediyesi 70 Sınavsız Daimi İşçi Alımı

Daimi işçi alımı ilanları genelinde yayınlanmış olan duyurularda Kütahya belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 70 kişi sınavsız beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
12 Mart 2022 23:30
Kütahya Belediyesi 70 Sınavsız Daimi İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kütahya Belediyesi Sınavsız Daimi İşçi Alımı Yapacak

Daimi işçi alımı için açıklanmış olan bilgilerde Kütahya belediyesi başkanlığı kendi birimleri içerisinde çalıştırılmak üzere 70 tane sınavsız beden işçisi alımı yapılacaktır.

Daimi İşçi Alımı 2022 Başvuru Şartları

Daimi işçi alımı için iş başvurusu yapacak olanların çim ekimi, toprak sulama el ile ağaç dikim konularında deneyimli olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kütahya belediyesi birimleri içinde çalışmak isteyenlerin çapalama ve bakım, mevsimlik çiçek ve çok yıllık bitki dikimi, ilaçlama gübreleme konularında tecrübeli olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Tamir işleri, süs havuzlu temizliği, sulama tesisat döşeme ve yeşil alan sulanması hakkında bilgili olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak olan kişilerin görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve temizlik işlerinde kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması gerekiyor.

Kamu işçi alımı ilanları için görev almak isteyenlerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlaması gerekiyor.

 

Daimi İşçi Alımı

Daimi İşçi Alımı 2022

Kütahya Belediyesi Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 15.03.2022

İş başvurusu için adayların aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Marmaris Belediyesi 30 İşçi Alımı

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP