DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kuşadası Belediyesi 30 İşçi Alımı

Kuşadası Belediyesi 30 İşçi Alımı

Kuşadası belediyesi için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, belediye başkanlığının bünyesinde çalıştırılmak üzere 30 işçi alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
17 Mayıs 2022 09:05
Kuşadası Belediyesi 30 İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuşadası Belediyesi 30 İşçi Alımı Duyurusu

Kuşadası belediyesi için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile belediye başkanlığının birimlerinde çalıştırılmak üzere 30 işçi alımı yapılacağı bildirildi.

Kuşadası Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Belediye işçi alımı için çalışmak isteyenlerin en az 18 yaşında olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması gerekiyor.

Aydın personel alımı kapsamında açıklanmış alımlar için kişilerin işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlaması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Kuşadası ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekiyor.

Tüm başvuru yapacak şahısların çalışma bölgesinin temizliğinin yapması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve çalışma esnasında ağır kaldırmaya engel olacak bir bedensel rahatsızlıklarının olmaması gerekiyor.

Beden işçisi alımı için adayların mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve iş sağlığı, iş güvenliği, çevre koruma düzenlemelerine uyması gerekmekte.

 

Kuşadası Belediyesi 30 İşçi Alımı

Kuşadası Belediyesi 30 İşçi Alımı

 

Kuşadası Belediyesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 20.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Cumhuriyet mahallesi İsmet İnönü bulvarı Ege iş hanı No: 83

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP