DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı

KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı

Bildirilmiş olan KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı resmi bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi yan kuruluşu olan İZDOĞA birimleri içinde istihdam edilmek üzere daimi şoför alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:33
KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı için iş başvurusu işlemlerinde bulunmak isteyen kişilerin üniversite mezunu olması gerekiyor.

KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı başvuru şartları

İZDOĞA birimleri içinde istihdam edilmek üzere daimi şoför alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İş başvurusu işlemlerinde bulunmak isteyen kişilerin üniversite mezunu olması ve ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Bildirilmiş olan KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı resmi bilgileri yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

KPSS şartsız güncel kadrolu şoför alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Bütün başvuru yapacak olan adayların en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İzmir büyükşehir belediyesi şoför alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Gerekli iş başvuruları aşağıda yazılı link üzerinden online yapılacaktır.

Başvuru İşlemleri İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP