DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kayseri üniversitesine kadrolu özel güvenlik görevlisi alımı

Kayseri üniversitesine kadrolu özel güvenlik görevlisi alımı

Kamu personeli alımı genelinde açıklanmış olan bilgilerde Kayseri üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 15 kadrolu özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:34
Kayseri üniversitesine kadrolu özel güvenlik görevlisi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kayseri üniversitesine kadrolu özel güvenlik görevlisi alımı için iş başvurusu işlemlerinde bulunmak isteyen vatandaşların gerekli şartlara sahip olması gerekiyor.

Kayseri üniversitesine kadrolu özel güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları

2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 55 puan almış olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Erkek adaylarda 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kadın adaylarda 160 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İlanın ilk başvuru tarihi itibariyle 35 (otuzbeş) yaşını doldurmamış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kayseri üniversitesi işçi alımı başvuru bilgileri

Güvenlik alımı son başvuru tarihi resmi olarak 25.01.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu işlemleri Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü (15 Temmuz Yerleşkesi) Evrak Kayıt Birimine şahsen/posta ile yapılacaktır.

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

Kamu güvenlik alımı için istenen başvuru belgeleri

Başvuru Formu (Üniversitemiz web sayfasında ilan metni içerisinde bulunmaktadır.)

İlginizi Çekebilir:  Kuşadası Belediyesi 30 İşçi Alımı

Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylısı (e-Devlet üzerinden alınan kare kodlu belge kabul edilecektir).

2020 KPSS (B) grubu sınavlarından Önlisans mezunları için 2020 KPSS P93, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunları için 2020 KPSS P94 (B) grubu sınav sonuç belgesi (barkotlu internet çıktısı)

Nüfus cüzdanı fotokopisi

İkametgâh Belgesi (e-Devlet üzerinden alınan kare kodlu belge kabul edilecektir).

Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi (barkotlu e-Devlet çıktısı kabul edilecektir)

Adli Sicil Belgesi (barkotlu e-Devlet çıktısı kabul edilecektir)

Fotoğraf (1) adet

Koruma ve Güvenlik Personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı.

Koruma ve Güvenlik Personeli için boy/kilo gösterir belge. (Resmi Sağlık kuruluşundan alınacaktır.)

Koruma ve Güvenlik Personeli için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek psikiyatrik hastalığı, bedensel engeli, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığına dair sağlık raporu.(Atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecektir.)

Tecrübe istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi (Islak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP