DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kayseri Belediyesi Kaytur 50 Kadrolu Garson Alımı

Kayseri Belediyesi Kaytur 50 Kadrolu Garson Alımı

Garson alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, Kayseri Belediyesi Kaytur bünyesinde çalıştırılmak üzere 50 kadrolu garson alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
23 Mayıs 2022 11:30
Kayseri Belediyesi Kaytur 50 Kadrolu Garson Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Garson Alım Duyurusu

Garson alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte Kayseri Belediyesi Kaytur birimlerinde çalıştırılmak üzere 50 kadrolu garson alımı yapılacağı bildirildi.

Garson Alım Başvuru Şartları

Kayseri belediyesi işçi alımı için iş başvurusu yapacak kişilerin 20 ile 40 yaşarasında olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve sorumlu müdür tarafından belirlenen periyotlarda düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor.

Kaytur kurumu personel alımı için çalışmak isteyenlerin malzemelerinin tedarik edilmesi amacıyla düzenli olarak ilgili yöneticisine bildirmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve eşya veya yükleri taşımak, mobilya taşınması, sökülmesi ve kurulması işlerini yapması gerekiyor.

Kamu garson alımı başvurusu yapacakların en az ilkokul mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve görevlendirildikleri birimlerde yiyecek-içecek servisi yapması gerekiyor.

Başvuru yapacak vatandaşların görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi gerekiyor.

 

Kayseri Belediyesi Kaytur 50 Kadrolu Garson Alımı

Kayseri Belediyesi Kaytur 50 Kadrolu Garson Alımı

Garson Alım Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 31.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Yakut mahallesi Fuar Kültür parkı içi küme evler Kocasinan/Kayseri

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP