DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kaş Belediyesi Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Kaş Belediyesi Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Özel güvenlik görevlisi alımı 2022 ilanları içerisinde açıklanmış olan duyurular ile Antalya Kaş belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS'siz ve sınavsız 5 güvenlik alımı yapacak.

ABONE OL
1 Nisan 2022 19:53
Kaş Belediyesi Özel Güvenlik Görevlisi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2022 İlanları Açıklandı

Özel güvenlik görevlisi alımı 2022 ilanları genelinde bildirilen açıklamalarda, Antalya Kaş belediyesi başkanlığı kendi kadrolarında görevlendirilmek üzere sınavsız ve KPSS’siz olarak 5 güvenlik alımı gerçekleştirecek.

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Özel güvenlik görevlisi alımı 2022 ilanları kapsamında iş başvurusu yapacak olan kişilerin en az lise mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve belediyelerle ilgili kanun ve mevzuatlara hakim olması gerekiyor.

Kaş belediyesi personel alımı ilanları için görev almak isteyenlerin ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Antalya güvenlik alımı ilanları dahilinde başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve görevini devamlı yapmasını aksatacak vücut veya akıl hastalığı ile ilgili herhangi bir engeli bulunmaması gerekiyor.

Kamu güvenlik alımı için çalışmak isteyen kişilerin kamusal haklardan mahrum olunmaması, nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

 

Özel güvenlik görevlisi alımı

Özel güvenlik görevlisi alımı 2022

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 06.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Andifli mahallesi Halk konutları sokak D blok Kaş/Antalya

İlginizi Çekebilir:  Kuşadası Belediyesi 30 İşçi Alımı

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP