DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Karaman Belediye 30 Sürekli İşçi Alımı

Karaman Belediye 30 Sürekli İşçi Alımı

İşçi alımı yapmak için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, Karaman Belediyesi ONGUN bünyesinde çalıştırılmak üzere ilkokul mezunu 30 sürekli işçi alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
2 Mayıs 2022 22:04
Karaman Belediye 30 Sürekli İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İşçi Alımı Karaman Belediyesi Duyurusu Açıklandı

İşçi alımı gerçekleştirilmesi için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte Karaman Belediyesi ONGUN birimlerinde çalıştırılmak üzere ilkokul mezunu sınavsız 30 kadrolu işçi alımı yapılacağı bildirildi.

İşçi Alımı Karaman Belediyesi 2022 Başvuru Şartları

Karaman belediyesi personel alımı için başvuru yapacak kişilerin en az ilk okul mezunu olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve eksilen temizlik malzemelerinin tedarik edilmesi amacıyla düzenli olarak ilgili yöneticisine bildirmesi gerekiyor.

ONGUN kurumu alımları için adayların sorumlu müdür tarafından belirlenen periyotlarda düzenli olarak yapması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve malzemelerinin tedarik edilmesi amacıyla düzenli olarak ilgili yöneticisine bildirmesi gerekiyor.

Vasıfsız personel alımı için görev almak isteyenlerin 18 yaşından büyük olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve ilgili alana taşıması gerekiyor.

Karaman personel alımı duyurusu için çalışmak isteyenlerin görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları gerekiyor.

 

Karaman Belediye 30 Sürekli İşçi Alımı

Karaman Belediye 30 Sürekli İşçi Alımı

 

İşçi Alımı Karaman Belediyesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 5.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Cumhuriyet mahallesi Kayserilioğlu caddesi no: 8

İlginizi Çekebilir:  Kuşadası Belediyesi 30 İşçi Alımı

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP