DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu 18 ile 45 Yaş Arası Kadrolu İşçi Alımı

Kamu 18 ile 45 Yaş Arası Kadrolu İşçi Alımı

Kadrolu işçi alımı genelinde bildirilen kamu personeli alımı ilanları ile Beylikdüzü belediyesi kendi birimlerine 15 beden işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
25 Şubat 2022 08:43
Kamu 18 ile 45 Yaş Arası Kadrolu İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kadrolu İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

Kadrolu işçi dahilinde Kamu personeli alımı için açıklanmış olan resmi iş ilanları ile birlikte Beylikdüzü belediyesi bünyesi içinde çalıştırılmak üzere 45 yaşından büyük olmamak şartı ile 15 kamu işçisi alımı yapacaktır.

Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Kadrolu işçi alımı için iş başvurusu yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı için çalışacak kişilerin 18 ile 45 yaş arasında olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İstanbul iş ilanları dahilinde görev almak isteyenlerin Beylikdüzü ilçesinde ikamet ediyor olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Belediye personel alımları için çalışmak isteyen vatandaşların atölyelerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları gerekiyor.

Beylikdüzü belediyesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri

İzenerji personel alımı iş ilanları başvurusu 28.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için kurumun aşağıda yazılı olan mail adresine kısa özgeçmişlerini yollamaları gerekmekte.

[email protected]

 

Kadrolu İşçi Alımı

Kadrolu İşçi Alımı ilan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP