DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir İZFAŞ Kurumuna 6345 TL Maaş İle Daimi İşçi Alımı

İzmir İZFAŞ Kurumuna 6345 TL Maaş İle Daimi İşçi Alımı

Kamu personeli alımı yapılması amacı için bildirilen iş ilanlarında, İzmir büyükşehir belediyesine kuruluşu olan İZFAŞ bünyesine sınavsız olarak daimi işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
16 Şubat 2022 10:40
İzmir İZFAŞ Kurumuna 6345 TL Maaş İle Daimi İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir İZFAŞ Kurumu Daimi İşçi Alımı Yapacak!

Güncel olarak yayınlanmış olan iş ilanları duyurusu ile açıklanmış bilgilerde İzmir belediyesi başkanlığına bağlı bulunan İZFAŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere sınavsız olarak teknik servis elemanı alımı yapılacak.

İzmir Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Başvuru Şartları

 

1. Kamu işçi alımı için iş başvurusu yapacak olanların üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren meslek yüksekokulu bölümlerinden mezun olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve 18 yaşından büyük olmaları gerekiyor gerekiyor.

2. İZFAŞ personel alımı için başvuru yapacak olan adayların mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları gerekiyor.

3. İzmir belediyesi daimi işçi alımı genelinde açıklanmış ilanlar için kişilerin alanları ile ilgili olan teknolojilerini etkin kullanabilmeleri, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

4. Devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

5. Herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İZFAŞ Personel Alımı Başvuru Bilgileri

• Son başvuru tarihi 16.02.2022 olarak açıklanmıştır.

• Gerekli iş başvuruları için aşağıda yazılmış olan mail adresine adayların kadro ismini belirterek özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

[email protected]

izmir belediye izfas daimi kadrolu surekli isci

İlginizi Çekebilir:  Burdur Belediyesi Güncel İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP