DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir Belediyesi İzenerji Daimi İşçi Alımı

İzmir Belediyesi İzenerji Daimi İşçi Alımı

İzmir Belediyesi İzenerji için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İzmir büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere dağıtım personeli alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
28 Mayıs 2022 15:09
İzmir Belediyesi İzenerji Daimi İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Belediyesi İzenerji Personel Alımı Duyurusu

İzmir Belediyesi İzenerji için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile İzmir büyükşehir belediyesi birimleri içinde çalıştırılmak üzere dağıtım personeli alımı yapılacağı bildirildi.

İzmir Belediyesi İzenerji Personel Alımı Başvuru Şartları

Sürekli işçi alımı için yayınlanmış duyurulara başvuru yapmak isteyenlerin birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve en az lise mezunu olmaları gerekmekte.

Kadrolu işçi alımı için iş başvurusu yapacakların görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve süreç akış şemaları, kanun, yönetmelik konularında bilgili olması gerekiyor.

Kamu işçi alımı için çalışacak kişilerin çalışan sayısı, planlanan ve gerçekleşen uygulamalarını bilmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması gerekiyor.

İzenerji personel alımı için görev yapacakların araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması gerekiyor.

 

İzmir Belediyesi İzenerji Daimi İşçi Alımı

İzmir Belediyesi İzenerji Daimi İşçi Alımı

İzmir Belediyesi İzenerji Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 1.06.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

İlginizi Çekebilir:  Kpss 50 ile Personel Alımı Yapılacak

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP