DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir Belediyesi İZDOĞA Sürekli Vasıfsız İşçi Alımı

İzmir Belediyesi İZDOĞA Sürekli Vasıfsız İşçi Alımı

Vasıfsız işçi alımı gerçekleştirilmesi amacı ile açıklanmış kamu personeli alımı ilanları ile İzmir belediyesi İZDOĞA kurumuna KPSS şartsız sürekli şoför alımı yapılacak.

ABONE OL
13 Nisan 2022 16:20
İzmir Belediyesi İZDOĞA Sürekli Vasıfsız İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vasıfsız İşçi Alımı 2022 İlanları

Vasıfsız işçi alımı 2022 ilanları kapsamında yayınlanmış olan kamu personeli alımı ile beraber İzmir büyükşehir belediyesi başkanlığına bağlı olan İZDOĞA bünyesine en az ilkokul mezunu KPSS’siz kadrolu işçi alımı yapılacak.

Vasıfsız İşçi Alımı Başvuru Şartları

Vasıfsız işçi alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan kişilerin en az ilkokul mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

İzmir belediyesi işçi alımı 2022 ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin atölyelerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlaması gerekiyor.

İZDOĞA işçi alımı için görev yapmak isteyen kişilerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Sürekli işçi alımı için çalışmak isteyen vatandaşların özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması gerekiyor.

 

Vasıfsız İşçi Alımı

Vasıfsız İşçi Alımı

Vasıfsız İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 15.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP