DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İZELMAN Kamu kurumuna sınavsız kadrolu otopark görevlisi alımı ilanları

İZELMAN Kamu kurumuna sınavsız kadrolu otopark görevlisi alımı ilanları

Kamu personeli alımı genelinde yayını gerçekleştirilmiş olan iş ilanları bilgisinde İzmir belediyesi kuruluşu olan İZELMAN bünyesine sınavsız kadrolu otopark görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:30
İZELMAN Kamu kurumuna sınavsız kadrolu otopark görevlisi alımı ilanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu kurumuna sınavsız kadrolu otopark görevlisi alımı ilanları kapsamında iş başvurusu yapacak olan vatandaşların en az lise mezunu olmaları gerekiyor.

İZELMAN Kamu sınavsız kadrolu otopark görevlisi alımı başvuru şartları

İzmir iş ilanları için çalışmak isteyen adayların daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İZELMAN işçi alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin en az lise mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Belediye otopark görevlisi alımı için çalışmak isteyen vatandaşların karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneğine sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İzmir işçi alımı ilanları genelinde görev almak isteyen şahısların öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İzmir belediyesi personel alımı başvuru bilgileri

İZELMAN işçi alımı son başvuru tarihi resmi olarak 20.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmiş yollanması gerekiyor.

[email protected]com.tr

İlginizi Çekebilir:  İzmir Belediyesi İzenerji Daimi İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP