DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Personel Yönetimi İSPER İşçi Alımı

İstanbul Personel Yönetimi İSPER İşçi Alımı

İSPER işçi alımı için personeli alımı duyurusunda, İstanbul personel yönetimi bünyesinde çalıştırılmak üzere aşçı alımı, aşçı yardımcısı alımı, bulaşıkçı alımı, garson alımı ve kasiyer alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
22 Mayıs 2022 00:08
İstanbul Personel Yönetimi İSPER İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSPER İşçi Alımı İstanbul Personel Yönetimi Duyurusu

İSPER işçi alımı kapsamında bildirilen duyurular ile İstanbul personel yönetimi İSPER birimlerinde çalıştırılmak üzere aşçı alımı, aşçı yardımcısı alımı, bulaşıkçı alımı, garson alımı ve kasiyer alımı yapılacağı açıklandı.

İSPER İşçi Alımı İstanbul Personel Yönetimi Başvuru Şartları

Aşçı alımı iş başvurusu için kişilerin meslek liseleri yiyecek, içecek servis hizmetleri alanı mezun olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve alanlarında 2 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmaları gerekiyor.

Bulaşıkçı alımı için adayların gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve ilkokul mezunu olmaları, bulaşık makinaları hakkında bilgi sahibi olması gerekiyor.

Garson alımı için başvuru yapacak kişilerin tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve ilköğretim mezunu olmaları, gıda işletmelerinde çalışmasına mani olacak bir sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kasiyer alımı iş başvurusu işlemleri için vatandaşların öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı, kamusal haklardan mahrum olunmaması, ön lisans mezunu olmaları, yazar kasa ve pos makinası kullanımında tecrübeli olması gerekiyor.

 

İstanbul Personel Yönetimi İSPER İşçi Alımı

İstanbul Personel Yönetimi İSPER İşçi Alımı

İSPER İşçi Alımı İstanbul Personel Yönetimi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 24.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP