DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Belediyesi Bakım Onarım Personeli Alıyor

İstanbul Belediyesi Bakım Onarım Personeli Alıyor

İstanbul Belediyesi sabah 8 akşam 5 çalışacak daimi personel alımı ilanı yayımladı. Buna göre İstanbul Ulaşım Hizmetleri bakım onarım personeli alacak.

ABONE OL
26 Şubat 2022 01:19
İstanbul Belediyesi Bakım Onarım Personeli Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Belediyesi Bakım Onarım Personeli Alıyor

İstanbul Belediyesi İstanbul Ulaşım Hizmetleri sabah 8 akşam 5 çalışacak daimi personel alımı yapacak. Bu kapsamda en az ön lisans mezunu bakım onarım personeli alımı yapacak.

Bakım Onarım Personeli Genel Şartları

Başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması,18 yaşını tamamlamış olması, emekliliğe hak kazanmamış olması, Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa dahi; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa dahi, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması ve ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir.

Bakım Onarım Personeli Özel Başvuru Şartları

Belediye bakım onarım personeli alımı için başvuracak adayların en az ön lisans mezunu olmaları, en az 8 yıl servis, bakım onarım süreci içinde bulunmuş olması, otomotiv teknolojisine hakim olması, en az B sınıfı yada ağır vasıta ehliyet sahibi olması, acil aksiyon alınmasında, uygulanılmasında, öncelikli işlerin belirlenmesinde, yönlendirilmesinde etkili olabilecek yetkinliğe sahip olması, MS Office programlarını yeterli seviyede kullanabilmesi, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek yetkinlikte olması, verilen sorumlulukları yerine getirebilecek, maliyet ve verimliliğe dayalı aksiyon planları geliştirebilmesi, yapılan işlerin evrak kontrolünü sağlaması, ilgili kamu mevzuatına sahip olması istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Burdur Belediyesi Güncel İşçi Alımı

İstanbul Belediyesi Başvuru Bilgileri

Başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/ adresine yapılacaktır. Son başvuru tarihi 28 Şubat günü olarak belirtilmiştir.

Bakım Onarım Personeli

Bakım Onarım Personeli

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP