DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Eskişehir Belediyesi KENTAŞ 40 Yaş Altı Sürekli İşçi Alımı

Eskişehir Belediyesi KENTAŞ 40 Yaş Altı Sürekli İşçi Alımı

Eskişehir belediyesi başkanlığına bağlı olan KENTAŞ Kurumu yayınlamış olduğu güncel sürekli işçi alımı duyuruları ile bünyesinde görevlendirilmek üzere 40 yaş altı 5 parkomat görevlisi alımı yapacak.

ABONE OL
15 Nisan 2022 12:19
Eskişehir Belediyesi KENTAŞ 40 Yaş Altı Sürekli İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Eskişehir Belediyesi KENTAŞ Sürekli İşçi Alımı

Eskişehir belediyesi başkanlığına bağlı olan KENTAŞ kuruluşu açıkladığı kamu işçi alımı duyurusu ile birlikte kendi bünyesinde görev verilmek üzere 20 ile 40 yaş arasında kadrolu parkomat görevlisi alımı yapacak.

Eskişehir Belediyesi KENTAŞ Sürekli İşçi Alımı Başvuru Şartları

Eskişehir belediyesi KENTAŞ sürekli işçi alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adayların 20 ile 40 yaş arasında olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Belediye işçi alımı için başvuru düzenlemek isteyen kişilerin tercihen Eskişehir il sınırları içinde yaşıyor olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması gerekiyor.

KENTAŞ personel alımı için görev yapmak isteyen vatandaşların makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve ortaöğretim mezunu olmaları gerekiyor.

Güncel kadrolu işçi alımı için çalışmak isteyenlerin işin yapıldığı bölgede işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

 

Eskişehir Belediyesi

Eskişehir Belediyesi

 

Eskişehir Belediyesi KENTAŞ Daimi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 19.04.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan kurum mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Kuşadası Belediyesi 30 İşçi Alımı

[email protected]

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP