DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Eskişehir Belediyesi Alpubel Sürekli İşçi Alımı

Eskişehir Belediyesi Alpubel Sürekli İşçi Alımı

İşçi alımı yapmak için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, Eskişehir belediyesi Alpubel bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 daimi işçi alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
30 Nisan 2022 21:30
Eskişehir Belediyesi Alpubel Sürekli İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İşçi Alımı Eskişehir Belediyesi Alpubel Duyuruları

İşçi alımı gerçekleştirilmesi için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte Eskişehir belediyesi Alpubel birimlerinde çalıştırılmak üzere 3 kadrolu işçi alımı yapılacağı bildirildi.

İşçi Alımı Eskişehir Belediyesi Alpubel Başvuru Şartları

Eskişehir belediyesi personel alımı için adayların 25 yaşından büyük olmaması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle işten çıkarılmış olmaması gerekmekte.

Alpubel personel alımı başvurusu için kişilerin özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor ve iş sağlığı, iş güvenliği, çevre koruma düzenlemelerine uyması ve idarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışmaları gerekmekte.

Belediye alımları için çalışmak isteyen kişilerin araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Eskişehir kamu alımları için görev yapacakların İşçi olarak görev yapan personel, işin yapıldığı bölgede işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

 

Eskişehir Belediyesi Alpubel Sürekli İşçi Alımı

Eskişehir Belediyesi Alpubel Sürekli İşçi Alımı

 

İşçi Alımı Eskişehir Belediyesi Alpubel Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 4.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Fevizpaşa mahallesi kurtuluş caddesi no: 5

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP