DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çankırı Karatekin Üniversitesi Kamu İşçi Alımı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Kamu İşçi Alımı

Kamu işçi alımı yapmak için bildirilmiş il ilanlar ile beraber Çankırı Karatekin Üniversitesi bünyesine kadrolu güvenlik ve temizlik personeli alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
5 Mart 2022 17:22
Çankırı Karatekin Üniversitesi Kamu İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu İşçi Alımı İçin İş İlanları Yayınlandı

Kamu işçi alımı kamu personeli alımı ilanları ile birlikte Çankırı Karatekin Üniversitesi kadrolarında çalıştırılmak üzere kadrolu güvenlik görevlisi alımı ve sürekli temizlik personeli alımı yapılacak.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

1. Özel Güvenlik ile ilgili herhangi bir önlisans programından mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2. Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3. Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4. 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından P93 puanı sahibi olmak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

5. İç ve dış mekanda vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

6. Temizlik alımı için Ortaöğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

7. Üniversitemiz merkez ve ilçeler dahil tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanda çalışmaya engel durumu bulunmamak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

8. Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık vb. sağlık sorunu bulunmamak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

9. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Burdur Belediyesi Güncel İşçi Alımı

 

Kamu İşçi Alımı

Kamu İşçi Alımı 2022

Çankırı Karatekin Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

• Sanayi bakanlığı personel alımları için son başvuru tarihi 7 Mart 2022 olarak açıklandı.

• Üniversite personel alımı için iş başvurusu yapacak olan adayların ilk önce aşağıda yazılı olan siteden başvuru formunu doldurup indirmeleri gerekiyor.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Daha sonra adaylar başvuru formları ve belgeleri ile birlikte üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP