DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çankırı Karatekin Üniversitesi Daimi İşçi Alımı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Daimi İşçi Alımı

Daimi işçi alımı yapılması amacı ile açıklanmış ilanlar ile birlikte Çankırı Karatekin Üniversitesi güvenlik ve temizlik personeli alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
21 Şubat 2022 11:24
Çankırı Karatekin Üniversitesi Daimi İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Daimi İşçi Alımı İçin İş İlanları Yayınlandı

Daimi işçi alımı yapılması için açıklanmış olan kamu personeli alımı ilanları ile beraber Çankırı Karatekin Üniversitesi kendi birimlerinde görev verilmek üzere kadrolu güvenlik görevlisi alımı ve sürekli temizlik personeli alımı gerçekleştirecektir.

Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Daimi işçi alımı kapsamında güvenlik alımı iş başvurusu yapacak kişilerin özel güvenlik ile ilgili herhangi bir önlisans programından mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından P93 puanı sahibi olmak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

İç ve dış mekanda vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Temizlik alımı için Ortaöğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Üniversitemiz merkez ve ilçeler dahil tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanda çalışmaya engel durumu bulunmamak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık vb. sağlık sorunu bulunmamak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Kepez Beden İşçisi Alımı

Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Üniversite kadrolu personel alımları için son başvuru tarihi 7 Mart 2022 olarak açıklandı.

Üniversite personel alımı için iş başvurusu yapacak olan adayların ilk önce aşağıda yazılı olan siteden başvuru formunu doldurup indirmeleri gerekiyor.

http://personel.karatekin.edu.tr

Daha sonra adaylar başvuru formları ve belgeleri ile birlikte üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

 

Daimi İşçi Alımı

Daimi İşçi Alımı başvuru şartları

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP