DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Alanya Belediyesi İşçi Alımı Yapacak

Alanya Belediyesi İşçi Alımı Yapacak

işçi alımı kapsamında açıklanmış resmi iş ilanları bilgileri ile Alanya belediyesi başkanlığı 10 beden işçisi alımı yapacaktır. Işçi alımı ne zaman?

ABONE OL
19 Şubat 2022 11:58
Alanya Belediyesi İşçi Alımı Yapacak
1

BEĞENDİM

ABONE OL

2022 İşçi Alımı İlanları

işçi alımı ilanları kapsamında Alanya belediyesi başkanlığı tarafından kendi bünyesinde sınavsız olarak ve 18 yaşından büyük adaylar arasından 10 sürekli beden işçisi alımı yapacak.

Alanya Belediyesi 2022 İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamu personeli alımı genelinde açıklanmış işçi alımı duyuruları için başvuru düzenlemek isteyenlerin özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları gerekiyor.

Alanya belediyesi ilanları için çalışmak isteyen vatandaşların araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapmalı, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması gerekiyor.

10 işçi alımı istihdamı için görev almak isteyen kişilerin makinelerin çalıştırılması ve makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Tüm başvuru yapacak olan şahısların en az 18 yaşında olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmekte.

Kamu Daimi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Alanya belediyesinin iş ilanları başvuru süreci 21 Şubat 2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Güller pınarı mahallesi İzzet Azak oğlu caddesi No: 58 Alanya / Antalya

 

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 48 Kadrolu İşçi Alımı

 

2022 İşçi Alımı

2022 İşçi Alımı ilan

 

#iscialimi #Kamuiscialimi #belediyeiscialimi #surekliiscialimi #MSBiscialimi #iskuriscialimi #daimiiscialimi #tcddiscialimi #hastaneiscialimi #kadroluiscialimi #hastanedaimiiscialimi #iskurkadroluiscialimi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP