DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Personel Alımı İlanları En Az İlkokul Beden İşçisi

Belediye Personel Alımı İlanları En Az İlkokul Beden İşçisi

Belediye personel alımı ilanları ile İŞKUR üzerinden en az ilkokul çevre temizlik ve çöp toplama 25 beden işçisi alacak İstanbul Belediyesi.

ABONE OL
8 Mart 2022 09:25
Belediye Personel Alımı İlanları En Az İlkokul Beden İşçisi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En az ilkokul mezunu İŞKUR üzerinden Belediye personel alımı ilanları ile İstanbul Sultangazi Belediyesi çevre temizlik ve çöp toplama işi için 25 beden işçisi alacak.

 

En Az İlkokul Mezunu Beden İşçisi İçin İstenilen Belgeler

Başvuru sırasında verilecek olan başvuru formu, kimlik fotokopisi, Kamuya verilmek üzere adli sicil kaydı, ikametgah belgesi, diploma fotokopisi ve askerlik belgesi istenmektedir.

Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları

İşçi alımı için başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ilan tarihi itibari ile İstanbul Sultangazi ilçesinin sınırları içinde oturuyor olmak, erkek olmak, 20 yaşını tamamlamış ve 45 yaşını doldurmamış olmak, en az ilkokul mezunu olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde Belirtilen süreler dolmuş olsa dahi kasten işlenmiş bir suçtan dolayı, 1 yıl ya da daha fazla süre ile hapis cezasına veya affa uğramış olsa dahi devletin güvenliğine karşı suçlar ile anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırama, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahrum olmamak, askerlik ile ilişkisi bulunmamak, emekliliğe hak kazanmış veya emekli olmamak aranan şartlar içinde yer almaktadır. kamupersonelialimi.net haberidir

İstanbul Sultangazi Belediyesi Başvuru Bilgileri

Başvuru adresi Uğurmumcu Mah. Atatürk Bulvarı No;54/1 Sultangazi İstanbul adresine yapılacak olup son başvuru tarihi 11 Mart günüdür.

İlginizi Çekebilir:  Muğla Belediyesi Dabel Kuruluşu İşçi Alımı

Telefon: 0212 459 40 82
İrtibat Kişisi: Murat Bey

Belediye İşçi Alımı İlanları

En Az İlkokul Beden İşçisi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP