DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜRASAŞ, Türkiye raylı sistem araçları sanayii İŞKUR kadrolu işçi alımı

TÜRASAŞ, Türkiye raylı sistem araçları sanayii İŞKUR kadrolu işçi alımı

İşçi alımı yapılması için yayınlanmış olan duyurularda TÜRASAŞ, Türkiye raylı sistem araçları sanayii kurumu İŞKUR sitesi üzerinden kadrolu 40 işçi alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:34
TÜRASAŞ, Türkiye raylı sistem araçları sanayii İŞKUR kadrolu işçi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜRASAŞ, Türkiye raylı sistem araçları sanayii İŞKUR kadrolu işçi alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin gerekli mesleki yeterliliğe sahip olmaları gerekiyor.

TÜRASAŞ kadrolu işçi alımı başvuru şartları

İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 25 yaşını aşmamış olmak ve başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Belirtilen eğitim düzeyine ilanın yayımlandığı gün itibarıyla sahip olmak ve yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Yerleştirme sonucu atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan adaylar ile yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunmuş olup tercihlerine yerleşenlerin atama işlemleri yapılmayacaktır ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Alınacak işçilerin deneme süresi 4 ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi bildirim süresi beklenmeksizin tazminatsız feshedilecektir ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Türkiye raylı sistem araçları sanayii personel alımı başvuru bilgileri

Noter kura çekimi 21/01/2022 Cuma günü saat 15:00‘ da Genel Müdürlüğümüzde COVID-19 salgını ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dikkate alınarak gerçekleştirilecektir

Kadrolu işçi alımı son başvuru tarihi resmi olarak 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvurular Türkiye iş kurumu (İŞKUR) sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

turasas

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP