DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TCDD işletmesi genel müdürlüğü İŞKUR 75 istasyon işçisi alımı

TCDD işletmesi genel müdürlüğü İŞKUR 75 istasyon işçisi alımı

Güncel olarak yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgilerinde İŞKUR üzerinden Türkiye Cumhuriyeti devlet demiryolları işletmesi genel müdürlüğü İstanbul il sınırlarında bulunan iş yerlerine belirsiz süreli işçi olarak 75 istasyon operasyon işçisi alınacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:34
TCDD işletmesi genel müdürlüğü İŞKUR 75 istasyon işçisi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TCDD işletmesi genel müdürlüğü İŞKUR 75 istasyon işçisi alımı kapsamında alınacak işçiler İstanbul il sınırlarında bulunan İstasyon/Gar Şefliği – Gar Müdürlüğü iş yerlerimizde çalıştırılacaktır.

TCDD, İŞKUR istasyon işçisi alımı başvuru şartları

Başvuru yapanların Elektrik Teknolojisi Elektrik Makineleri Bakım ve Onarımı Elektrik, Makine, Tamir ve Bakım Endüstriyel Elektrik Elektronik Teknolojisi mezunu olmaları ve yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İlan tarihi itibariyle adayların 36 yaşından gün almamış olması şarttır ve başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İş gücü talebimize ilan edilen ön lisans programından mezun olan adaylar başvurabilecektir ve yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

İlan edilen iş gücü talebine erkek adaylar başvuru yapabilecektir ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

TCDD işletmesi genel müdürlüğü İŞKUR 75 istasyon işçisi alımı personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

TCDD işçi alımı istenen belgeler nelerdir?

T.C Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı belgesi (Cumhuriyet Savcılığından veya e-Devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden) alınacaktır. Adli sicil kaydı bulunanlar, adli sicil kaydında geçen kararlarla ilgili mahkeme kararlarını getirecektir.

Öğrenim belgesi fotokopisi (Öğrenim belgesinde alanı/dalı belirtilmiş olacaktır.)

Askerlik durum belgesi (Getirecekleri belgede terhis, tecil, bedelli veya muaf olduğunu belirtilecektir.)

e-Devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden alınan Yerleşim Yeri (İkametgah) ve Diğer Adres Belgesi

e-Devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden varsa alınacak Karekodlu SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

KPSS Sonuç Belgesi (26.11.2020 açıklama tarihli)

TCDD web sitesi (http://www.tcdd.gov.tr) duyurular bölümünde yayımlanan İş Talep Bilgi Formu mavi tükenmez kalemle doldurulup imzalanmış olarak teslim edilecektir.

İşgücü talebi ile ilgili tüm duyurular ( aranan şartlar, evrak teslim tarihi/yeri, sözlü sınav tarihi/yeri, sözlü sınav sonucu) TCDD web sitesi (http://www.tcdd.gov.tr/) duyurular bölümünde yayımlanacaktır.

TCDD işçi alımı başvuru bilgileri

Kadrolu işçi alımı son başvuru tarihi resmi olarak 17.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işleemleri dirkt olarak İŞKUR sitesi üzerinden online yapılacaktır.

Başvuru İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP