DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İşçi, Güvenlik, Temizlik personeli ve Şoför Alımı İlanları

İşçi, Güvenlik, Temizlik personeli ve Şoför Alımı İlanları

Şoför alımı, işçi, temizlik personeli ve güvenlik alımı için açıklanmış kamu personeli alımı ile Karabük üniversitesi toplamda kadrolu 63 kişi alacak.

ABONE OL
20 Şubat 2022 00:36
İşçi, Güvenlik, Temizlik personeli ve Şoför Alımı İlanları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Şoför Alımı, İşçi, Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı Yapılacak

Şoför alımı güncel ilanlar dahilinde duyurusu yapılmış ilanlar ile birlikte Karabük üniversitesi rektörlüğü bünyesinde kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 15 İşçi, 18 Güvenlik, 8 Temizlik personeli, 2 Şoför ve 20 Memur Alımı Gerçekleştirilecek.

Şoför Alımı Ve Personel Alımı Başvuru Şartları

1. Şoför alımı için kişilerin ortaokul mezunu olmaları, (D) sınıfı sürücü belgesine sahip olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve son başvuru tarihi itibarıyla 35 (otuzbeş) yaşını doldurmamış olması gerekiyor.

2. Temizlik personeli alımı için adayların Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, KPSS(P94) puanına sahip olmaları ve Temizlik, basit bakım ve onarım, ısıtma-soğutma vb. iklimlendirme hizmetleri, bahçe bakım hizmetleri, dağıtım ve taşıma hizmetlerinde görev yapacaktır.

3. İşçi alımı için vatandaşların Sıhhi Tesisat alanında (bir) yıl tecrübeli olmak ve bu durumu SGK hizmet dökümüyle belgelendirmesi ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

4. Güvenlik alımı için adayların Güvenlik, Güvenlik ve Koruma, Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, İstihbarat, Kamu Güvenliği ve Asayişin Sağlanması ön lisans programlarının birinden mezun olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

5. Memur alımı için adayların Adalet ön lisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Karabük Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri

• Son başvuru tarihi 28 Şubat 2022 olarak açıklandı.

• Başvuru işlemleri için bütün kişilerin aşağıda belirtilmiş link üzerinden online başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

 

şoför alımı ilanları başvuru şartları

şoför alımı ilan

 

#soforalimi #kamusoforalimi #belediyesoforalimi #kadrolusoforalimi #sureklisoforalimi #daimisoforalimi #soforalimiiskur #2022soforalimi #soforalimi2022

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP