DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Savunma Sanayii Başkanlığı İŞKUR Güvenlik Alımı

Savunma Sanayii Başkanlığı İŞKUR Güvenlik Alımı

İŞKUR güvenlik alımı kapsamında açıklanmış olan kamu personeli alımı ilanları ile birlikte Savunma Sanayii Başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere kura çekilişi ile ön lisans mezunu özel güvenlik görevlisi alacak.

ABONE OL
28 Mart 2022 22:58
Savunma Sanayii Başkanlığı İŞKUR Güvenlik Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR Güvenlik Alımı Savunma Sanayii Başkanlığı İlanları Yayınlandı

İŞKUR güvenlik alımı 2022 kapsamında güncel olarak açıklanan duyurular ile Savunma Sanayii Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız olarak ön lisans mezunu 10 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

İŞKUR Güvenlik Alımı 2022 İlanları Başvuru Şartları Nedir?

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Son başvuru tarihi itibari ile 18 (onsekiz) yaşını doldurmuş ve 30 (otuz) yaşından gün almamış olmak ve adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

En az ön lisans, tercihen Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İlk başvuru tarihinden önce Ankara il ve ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kadınlarda en az 1.65 cm, erkeklerde en az 1.75 cm boyunda olmak, boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilo arasındaki fark 10 (on) kilodan az ya da fazla olmamak (Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların, aile hekimliğinden istenilen boy ölçülerine sahip olduklarını dair belgeyi ibraz etmeleri gerekmektedir) ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun ilgili maddelerine göre alınmış ve son başvuru tarihi itibariyle en az 6 (altı) ay geçerlilik süresi olan silahlı özel güvenlik sertifikasına ve silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

İŞKUR Güvenlik Alımı

İŞKUR Güvenlik Alımı ilanları

İŞKUR Güvenlik Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 1.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

Kura Yeri: Savunma Sanayii Başkanlığı Nuri DEMİRAĞ Konferans Salonu

Kura Tarihi: 11.04.2022

Kura Saat Dilimi: 14:00 – 15:00

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP