DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sarbel Belediye 18 Yaşından Büyük KPSS’siz Memur Alımı!

Sarbel Belediye 18 Yaşından Büyük KPSS’siz Memur Alımı!

Güncel memur alımı kapsamında açıklanan kamu iş ilanları bilgisinde Manisa belediyesi kurumu olan Sarbel birimlerine 18 yaşından büyük KPSS şartsız ve sınavsız olarak kadrolu büro personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
12 Şubat 2022 00:28
Sarbel Belediye 18 Yaşından Büyük KPSS’siz Memur Alımı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Manisa Belediyesi KPSS’siz Memur Alımı Yapacak!

Kamu personeli alımı yapılması için açıklanan güncel iş ilanları duyuru işlemleri ile birlikte Manisa Belediyesi başkanlığı kuruluşu olan Sarbel bünyesine KPSS’siz 18 yaşından büyük büro görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

KPSS’siz Memur Alımı Başvuru Şartları

Manisa belediyesi personel alımı için iş başvurusu yapacak olanların görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Sarbel kurumu tarafından açıklanmış olan kamu alımları için çalışmak isteyenlerin görevini devamlı yapmasını aksatacak vücut veya akıl hastalığı ile ilgili herhangi bir engeli bulunmaması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

18 yaşından büyük büro işçisi alımı için görev yapmak isteyen vatandaşların iletişim becerisini kapsayan sosyal iletişim becerisine sahip olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bay ve bayan başvuru yapacak kişilerin kurumsal risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edilmesi ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Belediye Kamu Memur Alımı Başvuru Bilgileri

Belediye memur alımı son başvuru tarihi 17 Şubat 2022 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri için bütün kişilerin aşağıda belirtilmiş mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

[email protected]

 

buro personel alim

Manisa belediyesi personel alımı başvuru kılavuzu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP