DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sahil Güvenlik Komutanlığı İŞKUR İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı İŞKUR İşçi Alımı

İŞKUR işçi alımı genelinde Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi birimlerinde görev verilmek üzere, çeşitli branşlar ve kadrolarda 36 sürekli işçi alımı yapacak.

ABONE OL
22 Şubat 2022 11:05
Sahil Güvenlik Komutanlığı İŞKUR İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR İşçi Alımı 2022

İŞKUR işçi alımı ile birlikte Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alımı ilanları yayınladı. Açıklanan iş ilanları ile birlikte Sahil Güvenlik Marmara ve boğazlar onarım destek komutanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere farklı kadrolara toplamda 36 işçi alımı yapılacak.

İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

İŞKUR işçi alımı için 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını serbestçe yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun Hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, 36 yaşından gün almamış olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden son başvuru tarihi itibarı ile mezun olmuş olmak veya ustalık belgesine sahip olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya guruplara ya da terör örgütlere üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İşe göndermede öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan yönetmeliğin 5’inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor olmak.

İşe gönderme öncelik hakkından yararlanacak adaylar, durumlarını daha önce çalıştıkları kamu kurum ve kuruluşlarından alacakları belge ile ispat etmek zorundadırlar ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Sahil Güvenlik Marmara ve boğazlar onarım destek komutanlığı personel alımları için son başvuru tarihi 26 Şubat 2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda yazılı bulunan resmi internet sitesi üzerinden online işlem yapılması zorunludur.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP