DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlık Bakanlığı Hastane Şoför Alımı İşkur İlanları

Sağlık Bakanlığı Hastane Şoför Alımı İşkur İlanları

Sağlık bakanlığı hastane şoför alımı yapılması için duyurulmuş olan güncel iş ilanları ile İŞKUR ilanları kapsamında kadrolu şoför alımı yapacak.

ABONE OL
16 Mart 2022 19:00
Sağlık Bakanlığı Hastane Şoför Alımı İşkur İlanları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bakanlığı Hastane Şoför Alımı İŞKUR Üstünden Yapılacak

Sağlık bakanlığı hastane şoför alımı İŞKUR ilanları ile Türkiye geneli bulunan hastahanelere sürekli olarak görevlendirilmek üzere daimi şoför alımı yapacağını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı Şoför Alımı İŞKUR Başvuru Şartları Nelerdir?

Sağlık bakanlığı şoför alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların en az ortaokul meznunu olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Hastane şoför alımı ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin B, C veya D sınıfı ehliyete sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İşe göndermede öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu hükümleri gereğince arşiv araştırması sonucuna göre atama işlemi yönünden bir engeli bulunmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan (bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere son başvuru tarihi itibariyle sahip olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İlan tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olmak (15 Mart 1982 ve daha sonraki doğumlular başvuru yapabilecektir) ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

 

Şoför Alımı İşkur

Şoför Alımı İşkur ilanlar

Hastane Şoför Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 21.3.2022 olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir:  İŞKUR Türkiye İş Kurumu 200 Personel Alımı

İş başvurusu yapmak isteyen adayların İŞKUR sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekmekte.

https://esube.iskur.gov.tr

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP