DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Orduevi İŞKUR Memur Alımı 2022

Orduevi İŞKUR Memur Alımı 2022

İŞKUR memur alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan bilgilerde, Diyarbakır orduevi bünyesinde görev verilmek üzere kamu personeli alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
11 Mart 2022 12:18
Orduevi İŞKUR Memur Alımı 2022
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR Memur Alımı 2022 İlanları İle Orduevi Personel Alacak

Türkiye iş kurumu (İŞKUR) sitesi tarafından açıklanmış bulunan 2022 memur alımı ilanları kapsamında Diyarbakır orduevi bünyesi içinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapılacak.

Orduevi İŞKUR Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

İŞKUR memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin Üniversitelerin 4 yıllık İktisat, Işletme, Maliye ve Muhasebe bölümlerinden mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Muhasebe, tek düzen hesap plani, mali mevzuat, mali analiz ve kontrol konularında tecrübeli olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Orduevi personel alımı için çalışmak isteyenlerin Vergi Mevzuatı hakkında bilgi sahibi olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Muhasebe ve Muhasebe benzeri bir pozisyonda en az 10 yıl deneyim sahibi olmak ve SGK kayıtları ile ispatlamak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

İşlem hacmi yüksek firma tecrübesi olmak ve SGK kayıtları ile ispatlamak ve İşletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

E-arşiv ve E-fatura ve E-Defter düzenlenmesine hakim olmak, Cari, BA-BS mutabakatı ve tahsilat takibi yapabilmek ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Tercihen turizm ve otelcilik sektöründe deneyimli olmak. Stok hesaplan, stok kontrol ve muhasebe ilişkisine vakıf olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

ERP uygulamalarında tecrübeli olmak (Tercihen Bimed-Albatros bilen), Mizan kontrolü yapabilmek ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Hesap planına ve maliyet muhasebesi konularına hakim olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Vergi Beyannameleri konusuna hakim olmak, Bordrolama ve SGK mevzuatına hakim olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 14.3.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapacak olan adayların aşağıda yazılı olan link üzerinden yapılması gerekmekte.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP