DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Onsekiz Mart Üniversitesi Kamu Personeli Alımı 2022

Onsekiz Mart Üniversitesi Kamu Personeli Alımı 2022

Kamu personeli alımı 2022 kapsamında bildirilen iş ilanları ile beraber Onsekiz Mart Üniversitesi rektörlüğü birimlerinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, sağlık personeli alımı, memur alımı, büro personeli alımı, işçi alımı, sağlık teknikeri alımı ve güvenlik alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
27 Mart 2022 20:13
Onsekiz Mart Üniversitesi Kamu Personeli Alımı 2022
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Personeli Alımı 2022 Üniversite İlanları Yayınlandı

Kamu personeli alımı 2022 üniversite ilanları genelinde açıklanmış olan bilgilerde, Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı, sağlık personeli alımı, memur alımı, büro personeli alımı, işçi alımı, sağlık teknikeri alımı ve güvenlik alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

1. Hemşire alımı için Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik Yüksekokulu veya Hemşirelik Fakültesi Lisans programlarının birinden mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2. Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik Yüksekokulu veya Hemşirelik Fakültesi Lisans programlarının birinden mezun olmak. Sağlık Bakanlığı Onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak veya en az 1 (bir) yıl yoğun bakım ünitelerinde Hemşire olarak çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3. Sağlık teknikeri alımı için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4. Memur alımı için İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi Lisans programlarının birinden mezun olmak. TÜRKAK TS EN ISO/IEC 17024 Standardı Eğitimi Belgesine sahip olmak, İlan son başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından gün almamış olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

5. İşçi alımı için Elektrik, Elektronik Teknolojisi önlisans programından mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

6. Güvenlik alımı için Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak. İlan son başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, geçerlilik süresi dolmamış Özel Güvenlik Belgesine/ Kimlik Kartına sahip olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

 

Kamu Personeli Alımı

Kamu Personeli Alımı 2022

Onsekiz Mart Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri

• Son başvuru tarihi 04.04.2022 olarak açıklandı.

• İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP