DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Mesleki Deneyim Sahibi KPSS Şartsız Kamu Mimar Alımı

Mesleki Deneyim Sahibi KPSS Şartsız Kamu Mimar Alımı

Son dakika olarak yayını yapılan 2021 memur alımı ilanları geneli içinde İstanbul Bimtaş kurumu bünyesine 2 adet KPSS'siz mimar alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:45
Mesleki Deneyim Sahibi KPSS Şartsız Kamu Mimar Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye mimar alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin İstanbul büyükşehir belediyesi tarafından açıklanmış olan kriterleri karşılaması gerekiyor.

 Memur Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Mimar alımı 2021 alımı son başvuru tarihi 18.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu için tüm adayların aşağıda yazılı kurum internet sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Kamu Memur Alımı Başvuru Şartları Nedir?

İstanbul memur alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin öncelikli olarak üniversitelerin mimarlık bölümü mezunu olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı.

Kamu mimar alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin konularında en az 1 yıllık deneyime sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve alanlarında gerekli araştırmaları yapmaları gerekiyor.

Güncel iş ilanları için çalışmak isteyen vatandaşların Sketchup, photoshop gibi programları iyi şekilde kullanmasını bilmeli, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve içerik geliştirmeye açık olmaları gerekiyor.

istanbul mimar

Kamu personel alımı için görev almak isteyen kişilerin iyi derecede İngilizce bilmeleri, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve önceden uygulamalı atölye eğitimleri vermiş olmaları gerekmekte

Tüm başvuru sahiplerinin İstanbul ilinde ikamet ediyor olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve günümüz teknolojik yaklaşımlarına hakim olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP