DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Memur Alımı KPSS Şartsız Kamu Personeli İlanları

Memur Alımı KPSS Şartsız Kamu Personeli İlanları

Memur alımı KPSS şartsız olarak açıklanmış olan kamu personeli ilanları ile beraber İstanbul belediyesi İsttelkom kurumuna işe alım uzmanı alınacak.

ABONE OL
28 Şubat 2022 12:09
Memur Alımı KPSS Şartsız Kamu Personeli İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı KPSS Şartsız İlanlar Yayınlandı

Memur alımı KPSS şartsız bir şekilde yayını gerçekleştirilen kamu iş ilanları genelinde İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İsttelkom elektronik haberleşme ve altyapı hizmetleri bünyesine işe alım uzmanı alınacak.

Memur Alımı KPSS Şartsız Başvuru Şartları Nelerdir?

Memur alımı KPSS şartsız olarak açıklanmış olan ilanlar için iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

İstanbul belediyesi başvuru işlemlerinde bulunacak tüm kişilerin kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması gerekiyor.

Belediye memur alımı için çalışmak isteyenlerin işe alım süreçlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

Bütün adayların kariyer portalları konusunda tecrübeli olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İşe alım kaynak tarama, anahtar kelime kullanma gibi algoritmasal becerilere sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, güçlü araştırma yapma becerilerine sahip olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Belediye Memur alımı iş ilanları başvurusu 5.03.2022 tarihinde son bulacaktır.

İlginizi Çekebilir:  İŞKUR Türkiye İş Kurumu 200 Personel Alımı

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan kurumun internet sitesi üzerinden online başvuru yapması gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

 

Memur Alımı KPSS şartsız

Memur Alımı KPSS ilan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP