DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Güncel Kamu Mühendis Alımı İş İlanları Yayınlandı

KPSS Şartsız Güncel Kamu Mühendis Alımı İş İlanları Yayınlandı

Resmi olarak yayınlanan güncel KPSS şartsız kamu mühendis alımı ilanları bilgilerinde Bursa iş ilanları ile Karacabey belediyesi bünyesine 2 adet çevre mühendisi alımı yapılacak. 2021 mühendis alımı ilanları? Mühendis maaşları ne kadar?

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:44
KPSS Şartsız Güncel Kamu Mühendis Alımı İş İlanları Yayınlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye mühendis alımı ilanları kapsamında yayınlamış kamu personel ilanları için başvuru yapacak kişilerin atık yönetimi konusunda bilgi sahibi olmaları gerekiyor.

Çevre mühendisleri genel olarak 4000 lira ile 8500 lira arasında değişmektedir.

MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Belkar kurumu işçi alımı son başvuru tarihi 12.10.2021 olarak açıklandı.

Başvurular kurumun iş başvuru sitesi üzerinden yapılacaktır.

Tabaklar Mahallesi Dr. Rüştü Özüt Caddesi Hakkı Atış İş Merkezi No: 6

karacabey muhendis

KAMU MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Kamu mühendis alımı için bütün adayların üniversitelerin çevre mühendisliği bölümünden mezun olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve 18 yaşından gün almış olmaları gerekmekte.

Resmi iş ilanları için görev almak isteyenlerin sıfır atık yönetimi ile ilgili bilgili ve tecrübe sahibi olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve ambalaj atıkları çevre görevlisi belgesine sahip olmaları gerekiyor.

Bursa memur alımı için başvuru işlemlerini yapacak olanların mesleğinde yeterli deneyim ve tecrübeye sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve bilgisayar konusunda gerekli deneyime sahip olmaları gerekiyor.

Başvuru tarihinden itibaren bütün vatandaşların Karacabey ilçesi içinde ikamet ediyor olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin her hangi bir sicil kayıtlarının olmaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP