DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kıyı emniyeti müdürlüğü İŞKUR üstünden 33 memur ve sürekli işçi alımı yapacak!

Kıyı emniyeti müdürlüğü İŞKUR üstünden 33 memur ve sürekli işçi alımı yapacak!

Kamuda çalışmak için iş arayan kişilere yönelik güncel olarak yayınlanmış olan İŞKUR iş ilanları bilgisinde Kıyı emniyeti müdürlüğü memur ve sürekli işçi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:57
Kıyı emniyeti müdürlüğü İŞKUR üstünden 33 memur ve sürekli işçi alımı yapacak!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kıyı emniyeti müdürlüğü İŞKUR üstünden memur ve sürekli işçi alımı için görev yapmak isteyen adayların kurum tarafından güncel iş ilanları içinde belirtilmiş olan şartları taşımaları gerekiyor.

Kıyı emniyeti müdürlüğü İŞKUR üstünden memur ve sürekli işçi alımı başvuru şartları

İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Kıyı emniyeti personel alımı için başvuru yapacakların KPSS sınavından 60 puan almış olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Uzakyol birinci zabit veya üst yeterlilikte en az bir yıl deniz hizmeti tecrübesine sahip olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kuruluşça yapılacak mülakat sınavına kadar ibraz edilmek üzere; İngilizce dil bilgisine yönelik ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az 60 puan almak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kıyı emniyeti müdürlüğü İŞKUR başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi 11.02.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu için aşağıda bulunan İŞKUR internet sitesi linki üzerinden online başvuru yapılması gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr

kiyi emniyeti iskur

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP