DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü İŞKUR İşçi Alımı

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü İŞKUR İşçi Alımı

İŞKUR işçi alımı kapsamında yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 35 daimi işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
2 Mart 2022 13:04
Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü İŞKUR İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

İŞKUR işçi alımı ilanları geneli içinde açıklanmış olan duyurular ile Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü kendi birimleri içinde sürekli işçi alımı olarak gemici ve yağcı alımı gerçekleştirecek.

İŞKUR İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

İŞKUR işçi alımı ilanları kapsamında Usta Gemici ya da üst yeterliliğe sahip olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olmak gerekiyor.

İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak., görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Başvuru yapan ve/veya işe girmeye hak kazanan aday, işyerinde uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde 1 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır.

Başvuran adaylardan, işe girmeye hak kazanan adaylar hakkında yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının olumlu gelmesi halinde işbaşı yaptırılacaktır ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Yağcı ya da üst yeterliliğe sahip olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İlginizi Çekebilir:  İŞKUR Türkiye İş Kurumu 200 Personel Alımı

Alım süreci ile ilgili tüm duyurular; Kuruluş web sayfası duyurular bölümünden yapılacak olup, ayrıca adreslere başka tebligat yapılmayacaktır ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Adaylar başvurularında sundukları belgelerin doğruluğundan sorumludurlar. Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin başvuruları/sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılmaz. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilir. Hiçbir hak talep edilemez ve haklarında Türk Ceza Kanunun ilgili hükümleri uygulanmak üzere kuruluşun hakları saklıdır ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 4.3.2022 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

 

İŞKUR İşçi Alımı

İŞKUR İşçi Alımı ilan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP