DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kaş Belediyesi Şoför Alımı Duyurusu Yayınlandı

Kaş Belediyesi Şoför Alımı Duyurusu Yayınlandı

Şoför alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, Kaş Likya turizm kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere sınavsız sürücü alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
21 Mayıs 2022 21:43
Kaş Belediyesi Şoför Alımı Duyurusu Yayınlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şoför Alımı Kaş Belediyesi Duyurusu Açıklandı

Şoför alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile Kaş Likya turizm kurumu birimlerinde görevlendirilmek üzere sürücü alımı yapılacağı bildirildi.

Şoför Alımı Kaş Belediyesi Başvuru Şartları

Kaş belediyesi işçi alımı kapsamında iş başvurusu yapmak isteyenlerin sorumlu olduğu aracı bakıma götürmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve C, E sınıfı ehliyetlere sahip olmaları gerekiyor.

Belediye personel alımı için kişilerin aracı sürüş esnasında trafik kurallarına uygun olarak sürmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması gerekiyor.

Bütün adayların ceza puanından dolayı ehliyetine el konulmamış olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları gerekmekte.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve asli kusurlu olarak ölümlü kazası yapmamış olmaları gerekiyor.

Kaş belediyesi personel alımı için şahısların tüm adayların ileri seviye sürüş teknikleri konusunda bilgi sahibi olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı gerekiyor.

 

Kaş Belediyesi Şoför Alımı Duyurusu Yayınlandı

Kaş Belediyesi Şoför Alımı Duyurusu Yayınlandı

Şoför Alımı Kaş Belediyesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 26.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP