DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Karabük Üniversitesi Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı

Karabük Üniversitesi Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı

Karabük üniversitesi rektörlüğü tarafından açıklanmış olan bilgilerde, üniversite birimleri içinde istihdam edilmek üzere temizlik personeli alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
23 Nisan 2022 18:06
Karabük Üniversitesi Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük Üniversitesi Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı Duyurusu

Karabük üniversitesi tarafından güncel olarak yayınlanmış bilgilerde, üniversite bünyesi içerisinde görev verilmek üzere temizlik personeli alımı ve güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Karabük Üniversitesi Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı Başvuru Şartları

Temizlik personeli alımı başvuru işlemleri için ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Vardiyalı sistemde çalışmaya ve temizlik görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Son başvuru tarihi itibarıyla 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Güvenlik, Güvenlik ve Koruma, Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, İstihbarat, Kamu Güvenliği ve Asayişin Sağlanması ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. maddesinde belirtilen şartları taşımak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Gece – gündüz, iç – dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu bulunmamak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Ön lisans düzeyi için KPSSP93 ve ortaöğretim düzeyi için KPSSP94 puanı esas alınacaktır ve Adayların KPSS puanının, başvurduğu ilanın KPSS puan türüne uygun olması gerekmektedir ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Muğla Belediyesi MUTTAŞ 38 Şoför Alımı

 

Karabük Üniversitesi Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı

Karabük Üniversitesi Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı

 

Karabük Üniversitesi Temizlik Personeli Ve Güvenlik Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 29.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP