DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Sınavız Ve KPSS’siz Hizmetli Alımı

Kamu Sınavız Ve KPSS’siz Hizmetli Alımı

Hizmetli alımı yapılması amacı ile yayınlanmış olan iş ilanları ile birlikte Bursa Mustafa Kemal Paşa belediyesi birimlerine sınavsız ve KPSS'siz olarak hizmet personeli alınacak.

ABONE OL
2 Mart 2022 08:44
Kamu Sınavız Ve KPSS’siz Hizmetli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hizmetli Alımı 2022 İlanları

Hizmetli alımı için yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Mustafa Kemal Paşa belediyesi bünyesi içinde çalıştırılmak üzere en az 18 yaşında sınavsız ve KPSS’siz olarak hizmet personeli alınacaktır.

Hizmetli Alımı 2022 İlanları Başvuru Şartları Nelerdir?

Hizmetli alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların en az 18 yaşında olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve sorumluluk sahibi olan süreç sahiplerine destek ve danışmanlık hizmeti verilmesi gerekiyor.

Bütün bay ve bayan başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin alanı ile ilgili olan teknolojileri etkin bir şekilde kullanabilmeli, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapması gerekiyor.

İş başvurusu için mevzuatların uygulamaya alınmadan önce gözden geçirilmesini yapması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini sağlaması gerekiyor.

Kamu personeli alımı için başvuracakların dış görünümüne özen göstermesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve analitik düşünen, çözüm odaklı olmaları gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, dinamik bir şekilde ekip çalışmasına uygun olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak ve planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması gerekmekte.

Mustafa Kemal Paşa İş İlanları Başvuru Bilgileri

Adana belediyesi memur alımı iş ilanları başvurusu 2.03.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerin yollanması gerekmekte.

[email protected]

 

Hizmetli Alımı

Hizmetli Alımı ilan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP