DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu kurumuna İŞKUR ile kadrolu garson alımı yapılacak

Kamu kurumuna İŞKUR ile kadrolu garson alımı yapılacak

Kamu işçi alımı dahilinde yayınlanmış olan güncel personel alımı kapsamında Mersin büykşehir belediyesi bünyesine kadrolu garson alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:39
Kamu kurumuna İŞKUR ile kadrolu garson alımı yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu kurumuna işçi ilanı kapsamında kadrolu garson alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların deneyim sahibi olması ve en az lise mezunu olması gerekiyor.

Kamu kadrolu garson alımı başvuru şartları

Denizkızı turizm kurumu için iş başvurusu yapacak kişilerin askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması gerekiyor.

Mersin iş ilanları için görev yapmak isteyenlerin en az lise mezun olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Tüm bay ve bayan adayların gerekli iş deneyimine sahip olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Mersin belediyesi işçi alımı için kişilerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları.

Garson alımı için çalışmak isteyenlerin iletişim becerilerine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, müşteri ilişkileri yönetimi becerisine sahip olmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Mersin büyükşehir belediyesi kadrolu garson alımı başvuru bilgileri

Kamu personel alımı son başvuru tarihi 25.01.2022 olarak açıklandı.

Başvurular aşağıda bulunan adrese şahsen iş başvurusu yapılacaktır.

Çankaya mahallesi İstiklal caddesi no: 65 Mersin

garson 5

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP