DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumu KPSS 60 Puan İle Memur Alımı İlanları

Kamu Kurumu KPSS 60 Puan İle Memur Alımı İlanları

Memur alımı ilanları için güncel yayınlanmış kamu personeli alımı duyuruları ile Koyulhisar Belediyesi içerisinde çalıştırılmak üzere KPSS 60 puan şartıyla Ayniyat Memuru alımı, Evlendirme Memuru alımı ve düz memur alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
25 Mart 2022 20:34
Kamu Kurumu KPSS 60 Puan İle Memur Alımı İlanları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı İlanları 2022 KPSS 60 Puan Şartı Bulunuyor

Memur alımı ilanları 2022 ilanları dahilinde açıklanan duyurularda, Koyulhisar Belediyesi başkanlığı bünyesine KPSS 60 puan şartı ile beraber Ayniyat Memuru alımı, Evlendirme Memuru alımı ve düz memur alımı yapılacaktır.

KPSS Memur Alımı İlanları Başvuru Şartları Nelerdir?

1. Düz memur alımı için iş başvurusu yapacak olanların Lisans düzeyinde eğitim veren İktisadi ve İdari Birimler fakültelerinin İşletme, Kamu Yönetimi, İktisat bölümlerinin birinden mezun olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

2. Evlendirme Memuru alımı için başvuracakların İşletme, Kamu Yönetimi, İktisat bölümlerinin birinden mezun olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

3. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Koyulhisar Belediyesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

• Son başvuru tarihi 14.4.2022 olarak açıklandı.

• İş başvuru formu koyulhisar.bel.tr sitesinden indirilecektir.

• İş başvurusu yapacak olan adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

• Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Koyulhisar İlçesi, Camiikebir Mah. Hükümet meydanı. No: 10 adresindeki Koyulhisar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne gönderilebilecektir.

kamupersonelialimi.net haberidir.

 

Memur Alımı

Memur Alımı 2022

İş Başvuru Belegeleri

1. Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

2. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

İlginizi Çekebilir:  İŞKUR Türkiye İş Kurumu 200 Personel Alımı

3. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya Noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)

4. KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

5. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

6. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

7. 2 Adet Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

8. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)

9. Belirtilen başvuru tarihlerinde elektronik ortamda veya posta yoluyla yapılan başvurularda fotokopisi gönderilen belgelerin aslının sınav tarihine kadar kurumumuza ibraz edilmesi gerekmektedir. (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilecektir.)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP