DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir Baysan Eğitim Kurumu İşçi Alımı

İzmir Baysan Eğitim Kurumu İşçi Alımı

İzmir Baysan eğitim kurumu tarafından İŞKUR kurum dışı ilanları kapsamında açıkladığı duyurular ile bünyesinde görevlendirilmek üzere sınavsız ilkokul mezunu sürekli işçi alımı yapacak.

ABONE OL
12 Nisan 2022 23:53
İzmir Baysan Eğitim Kurumu İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Baysan Eğitim Kurumu İşçi Alımı

İzmir Baysan eğitim kurumu yayınlamış olduğu kamu personeli alımı ilanları ile beraber birimlerinde istihdam edilmek üzere sınavsız olarak en az ilkokul mezunu daimi işçi alımı yapacak.

İzmir Baysan Eğitim Kurumu İşçi Alımı Başvuru Şartları

İzmir Baysan eğitim kurumu işçi alımı için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin kuruma gelen broşür, promosyon gibi ürünlerin depoya taşınmasını ve istiflenmesini yapabilmeli ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İzmir belediyesi işçi alımı için çalışmak isteyen kişilerin en az ilkokul mezunu olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması gerekiyor.

Belediye işçi alımı için görev almak isteyen vatandaşların açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları gerekiyor.

Baysan personel alımı için başvuru gerçekleştirecek kişilerin mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlaması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve tüm bu işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması gerekiyor.

 

İzmir Baysan Eğitim Kurumu

İzmir Baysan Eğitim Kurumu

İzmir Baysan Eğitim Kurumu İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 16.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan site üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İŞKUR Türkiye İş Kurumu 200 Personel Alımı

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP