DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul gaz dağıtım KPSS şartsız ve sınavsız olarak 165 işçi alımı yapılacak

İstanbul gaz dağıtım KPSS şartsız ve sınavsız olarak 165 işçi alımı yapılacak

Kamu personel alımı kapsamı içerisinde bildirilmiş olan duyurularda İstanbul gaz dağıtım kurumuna KPSS şartsız ve sınavsız olarak 165 işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:30
İstanbul gaz dağıtım KPSS şartsız ve sınavsız olarak 165 işçi alımı yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul gaz dağıtım KPSS şartsız ve sınavsız olarak 165 işçi alımı için başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin 30 yaşını aşmamış olması ve esnek çalışma saatlerine uyumlu olmaları gerekiyor.

İstanbul gaz dağıtım işçi alımı başvuru bilgileri

Kamu personel alımı için son başvuru tarihi resmi olarak 20.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri aşağıda yazılı bulunan link üzerinden yapılması gerekiyor.

Başvuru yapmak için tıklayınız

KPSS şartsız ve sınavsız işçi alımı başvuru şartları

İş başvurusu yapacak olanların teknik liselerin elektrik, motor, torna, tesviye, metal ve metal işleri bölümü mezunu olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması gerekiyor.

İstanbul belediyesi işçi alımı için kişilerin 30 yaşını aşmamış olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması gerekiyor.

Belediye personel alımı kapsamında başvuracakların tercihen A2 ehliyet belgelerine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve güçlü araştırma yapma becerilerine sahip olması gerekiyor.

İBB iş ilanları için başvuru yapacakların B sınıfı ehliyete sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve yeni teknolojileri takip eden, güler yüzlü olması gerekiyor.

Kamu alımları için görev almak isteyenlerin alanı ile ilgili mesleki yeterlilik belgelerine sahip olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları gerekiyor.

teknisyen alim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP