DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Belediyesi Güncel Memur Alımı

İstanbul Belediyesi Güncel Memur Alımı

Güncel memur alımı ilanları kapsamında yayınlanan duyurular ile beraber İstanbul belediyesi kurumu olan BELBİM elektronik para ve ödeme hizmetleri AŞ kurumuna KPSS'siz olarak 10 bilgi teknolojileri uzman yardımcısı alımı yapılacak.

ABONE OL
12 Nisan 2022 23:45
İstanbul Belediyesi Güncel Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Güncel Memur Alımı İstanbul belediyesi KPSS’siz İlanları

Güncel memur alımı dahilinde açıklanmış kamu personeli alımı KPSS’siz iş ilanları ile İstanbul belediyesi kuruluşu olan BELBİM elektronik para ve ödeme hizmetleri AŞ birimlerinde çalıştırılmak üzere bilgi teknolojileri uzman yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

Güncel memur alımı İstanbul belediyesi Başvuru Şartları

Güncel memur alımı 2022 ilanları için iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden ( Elektrik Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb.) mezun olması ve Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması gerekiyor.

İstanbul belediyesi memur alımı için kişilerin bilgi teknolojileri alanında gelişime açık olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

BELBİM personel alımı için başvuru sahiplerinin Kariyerine bilgi teknolojileri alanında devam etmek isteyen (Yazılım Geliştirme, İş Analistliği, Proje Yönetimi, İş Zekâsı, Veri Analitiği, Gömülü Sistemler, Sistem Güvenliği, Ağ Güvenliği vb.) deneyim olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekiyor.

B1 Düzeyi veya muadili İngilizce bilgisine sahip olunması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması gerekiyor.

 

İstanbul Belediyesi Güncel Memur Alımı

İstanbul Belediyesi Güncel Memur Alımı

İstanbul belediyesi KPSS Şartsız İlanları Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 15.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet sitesi üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP