DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSTAÇ sınavsız ve KPSS şartsız kadrolu 42 işçi alımı

İSTAÇ sınavsız ve KPSS şartsız kadrolu 42 işçi alımı

Kamu işçi alımı genelinde açıklanmış olan duyurularda İstanbul belediyesi kurumu olan İSTAÇ kurumuna sınavsız ve KPSS şartsız kadrolu 42 işçi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:32
İSTAÇ sınavsız ve KPSS şartsız kadrolu 42 işçi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTAÇ sınavsız ve KPSS şartsız kadrolu işçi alımı için görev almak isteyen kişilerin en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor. Görev yapacak olanlar elle süpürge işçisi olarak çalışacaklardır.

İSTAÇ sınavsız ve KPSS şartsız kadrolu işçi alımı başvuru şartları

Temizlik işlerinde kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması ve yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin T.C. Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Başvuru yapanların en az 18 yaşında olmaları, ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmaması ve görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları gerekiyor.

Karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği, tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunmak ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Çalışmak isteyenlerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Bütün çalışmak isteyenlerin 18-40 yaş arasında olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İSTAÇ işçi alımı başvuru bilgileri

Yayınlanmış alımlar için son başvuru tarihi resmi olarak 20.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Belediye iş başvurusu aşağıda yazılı link üzerinden yapılacaktır.

Başvuru için tıklayınız

İlginizi Çekebilir:  İŞKUR Türkiye İş Kurumu 200 Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP